Italské víno - Vše 

Podkategorie

 • Bílé víno

  Ochutnejte kvalitní bílé víno, získané z hroznů, které vyrostly na italských vinicích. Italská bílá vína jsou charakteristická plnou chutí a jemnou vůní. Itálie se řadí mezi největší producenty vín na celém světě a o vinařské oblasti zde tak není nouze. Při koupi italského bílého vína, které je k dostání v rozmanitém množství druhů, tak určitě nesáhnete vedle. Pokud se nemůžete rozhodnout, tak u každého vína jsme pro vás připravili podrobné informace, které vám výběr usnadní.

  Bílé víno můžete koupit sami sobě nebo ho darovat někomu ze svých blízkých. Těšte se z příjemných chutí i vůní. Zavřete oči a přeneste se na prosluněnou pláž nebo do klidných a tichých kopců Itálie. Naše italská bílá vína jsou ideální jak pro konzumaci, tak i na vaření. Máme pro vás mladé odrůdy i archivní vína, která si otevřete ke speciální příležitosti. Neváhejte a vybírejte z naší široké nabídky. Vždy jsou pro vás připraveny i vybrané produkty za akční ceny.

 • Červené víno

  Vychutnejte si plnými doušky vynikající červená vína z Itálie, která se mohou pochlubit špičkovou kvalitou a příznivou cenou. Itálie je jedním z největších producentů vín na světě a vy tak při svém výběru rozhodně nesáhnete vedle. O prvotřídní kvalitu těchto vín se zasluhuje především jejich dlouholetá tradice, která právě v Itálii sahá až tři tisíce let zpět. Kromě vynikajících červených vín je Itálie také producentem vín růžových či bílých.

  Italské červené víno ocení všichni milovníci plné a komplexní chuti i příznivci lehkosti. Vína jsou tedy velmi rozmanitá a v našem e-shopu je pro vás připraven velmi široký výběr. Italská červená vína se proto hodí pro okamžitou konzumaci i třeba na vaření. Prodáváme též archivní červená vína, která využijete spíše na různé speciální příležitosti. Vína u nás můžete vybírat podle regionu i účelu použití. Vybrané produkty jsme pro vás připravili za výhodné akční ceny.

 • Šumivé víno

  Vyměňte tradiční bílé či červené víno za šumivé víno a nechte se mile překvapit jeho velmi příjemnou a lehkou chutí. Italská šumivá vína se začala vyrábět na konci 19. století. Tato vína vznikají druhotným kvašením (v lahvích nebo v uzavřených nádržích, odkud se plní do lahví). Šumivé víno pochází z italských regionů, jako je Benátsko, Piemonte nebo Lombardie. Zamilujete si ho pro vynikající svěží chuť. Je vhodné též jako dárek.

  Italské šumivé víno je velmi jemně perlivé a má jedinečnou chuť, která se nedá srovnat s žádným jiným alkoholickým nápojem. Může být bílé, slabě žluté nebo třeba růžové, v závislosti na druhu vína, který si u nás vyberete. Naši nabídku šumivých vín pravidelně obměňujeme a vždy vám tak nabízíme aktuální produkty. Vybraná vína u nás navíc zakoupíte v akci za ještě lepší ceny. Kromě nabídky šumivých vín jsme pro vás samozřejmě připravili také tradiční červená a bílá vína.

Zobrazují se 1 – 44 z 44 položek
Zobrazují se 1 – 44 z 44 položek

Je nám ctí přivítat Vás v našem internetovém obchodě, kde prodáváme italské víno.

Nabízíme Vám vína z vinařsky nejvýznamnějších oblastí Apeninského poloostrova, od alpského kraje Trentino-Alto Adige, přes Benátsko, Piemont, známé Toskánsko, až po italský jih, Kampáni, Apůlii a Sicílii.

Naším cílem je nabídnout Vám víno s nejlepším poměrem kvality a ceny. Každé naše víno bylo vybráno pouze na základě velmi přísných kritérií, abychom se za ně mohli stoprocentně zaručit. U všech našich vín kvalita mnohonásobně převyšuje cenu. Proto Vám garantujeme, že s jakýmkoliv vínem z naší nabídky budete maximálně spokojení, o Vaší spokojenost nám jde především.

Víno samo o sobě je nádherná věc, každá lahev v sobě ukrývá své tajemství, pokaždé Vás něčím mile překvapí. Víno je dokonalým společníkem o samotě, ještě lepší je však ve společnosti blízkých lidí. Nemusíte být přímo milovníci vína, abyste mohli neustále objevovat nové gastronomické zážitky, zkoušet nové kombinace, nechat hýčkat své chuťové pohárky, trávit nezapomenutelné chvíle se svými blízkými. Důkazem budiž rčení:

"K lidskému štěstí a k úsměvné pohodě patří prostřený stůl, víno a přátelé" - Homér

Proto neváhejte, podívejte se na naši nabídku, vyberte si a objevujte s námi překrásný a rozmanitý svět vína.

Vybíráte víno pro speciální příležitost? Hledáte vhodný dárek pro svou rodinu či přátele? V naší nabídce kvalitních vín si jistě vyberete. Ochutnejte to nejlepší italské víno prvotřídní kvality, které vás zavede až na vinice v Toskánsku či na Sicílii. V našem sortimentu naleznete vynikající bílá, červená i šumivá vína. Můžete vybírat mezi mladými italskými víny i mezi víny archivními, která potěší i všechny zkušené znalce. Plnými doušky si budete moci užít jejich jedinečnou chuť a svěží aroma.

Naši nabídku italských vín pravidelně rozšiřujeme a obměňujeme. Zařazujeme nové produkty, které můžete ochutnat. U každého italského vína je blíže definována jeho chuť, uvádíme též obsah alkoholu, vinařskou oblast, informace o době sklizně nebo o výrobě. Ačkoliv nemůžete víno před koupí sami ochutnat, jeho chuť vám co nejpřesněji popíšeme a vy tak získáte lepší představu. Těšit se u nás můžete též na různé akce a na produkty ve slevách.

Designed by Štěpán Soukup.